Drodzy Mieszkańcy Bychawy! Już za dwa tygodnie 11 listopada 2007r. o godzinie 15.30 - w Święto Narodowe Odzyskania Niepodległości pragnę zaprosić wszystkich chętnych na wielkie otwarcie budynku Bychawskiego Centrum Kultury po remoncie – połączone z jubileuszem 45 - lecia istnienia instytucji kultury w Bychawie w obecnym budynku.
Trudno by oczywiście szukać instytucji kultury o nazwie „Bychawskie Centrum Kultury” w powojennej historii Bychawy. Wszak w takiej formie prawnej i o takiej nazwie istniejemy od 2001 roku. Wcześniej były inne nazwy, inne formy organizacyjne, ale zawsze w obecnym budynku mieściła się instytucja kultury, która gromadziła ludzi, aby doświadczyć spotkania z muzyką, teatrem, folklorem, poezją, książką, spotkać ciekawych ludzi czy wreszcie spędzić radośnie czas. Tak jest i dzisiaj i trwa ta działalność w tym miejscu od 1962 roku. Zatem Bychawskie Centrum Kultury jako spadkobierca poprzedników zaprasza wszystkich na świętowanie. Uroczystą urodzinową galę połączoną z koncertami zespołów działających w BCK rozpoczniemy o godzinie 15.30. Podsumowaniem zaś będzie niesamowity, przepiękny koncert gitarowy Przemka Chahaja w Kawiarni Artystycznej Złota Lira. Atmosferę radości dopełni wielki, wspaniały i na pewno smaczny tort z 45 świeczkami, którym podzielimy wszystkich zgromadzonych. Czy będzie ciekawie? Czy będzie radośnie? Czy będzie wspaniale? Czy warto przyjść? TAK! NA PEWNO TAK!
Już za dwa tygodnie 11 listopada 2007r. o godzinie 15.30 - w Święto Narodowe Odzyskania Niepodległości pragnę zaprosić wszystkich chętnych na wielkie otwarcie budynku Bychawskiego Centrum Kultury po remoncie – połączone z jubileuszem 45 - lecia istnienia instytucji kultury w Bychawie w obecnym budynku.
Trudno by oczywiście szukać instytucji kultury o nazwie „Bychawskie Centrum Kultury” w powojennej historii Bychawy. Wszak w takiej formie prawnej i o takiej nazwie istniejemy od 2001 roku. Wcześniej były inne nazwy, inne formy organizacyjne, ale zawsze w obecnym budynku mieściła się instytucja kultury, która gromadziła ludzi, aby doświadczyć spotkania z muzyką, teatrem, folklorem, poezją, książką, spotkać ciekawych ludzi czy wreszcie spędzić radośnie czas. Tak jest i dzisiaj i trwa ta działalność w tym miejscu od 1962 roku. Zatem Bychawskie Centrum Kultury jako spadkobierca poprzedników zaprasza wszystkich na świętowanie. Uroczystą urodzinową galę połączoną z koncertami zespołów działających w BCK rozpoczniemy o godzinie 15.30. Podsumowaniem zaś będzie niesamowity, przepiękny koncert gitarowy Przemka Hanaja w Kawiarni Artystycznej Złota Lira. Atmosferę radości dopełni wielki, wspaniały i na pewno smaczny tort z 45 świeczkami, którym podzielimy wszystkich zgromadzonych. Czy będzie ciekawie? Czy będzie radośnie? Czy będzie wspaniale? Czy warto przyjść? TAK! NA PEWNO TAK!