„Kształty słów”- Poezja śpiewana w BCK

Bychawskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich zakochanych i nie tylko na wyjątkowy wieczór z poezją śpiewaną oraz wieczór filmowy w Blue Orange Gallery.
Koncert zespołu „Kształty Słów” odbędzie się 13 lutego 2011 o godz. 19.00. Wstęp wolny.

” Nostalgia, wino i jazz”
Najnowszy program
skomponowany przez zespół Kształty Słów. W repertuarze znajdują się piosenki przygotowane przez Dariusza Kwiatkowskiego. Pianista stworzył muzykę do tekstów krakowskiej poetki Beaty Korybko. W skład zespołu wchodzą: Agata Klimaczak (wokalistka powróciła do zespołu po prawie dwuletniej przerwie), Paulina Grzechula (skrzypce), Marta Suproniuk (klarnet), Dariusz Kwiatkowski (pianino).

Natomiast 12 lutego (sobota) o godz. 19.00 zapraszamy na wieczór z filmem romantycznym. Sala Blue Orange Gallery!


alt

„Kształty słów” to melodyjna piosenka poetycka, z nawiązaniami do wielu różnych stylów muzycznych. Muzyka często pisana do tekstów znanych polskich poetów, takich jak Jonasz Kofta, Adam Asnyk, Edward Stachura, Józef Czechowicz.

Zespół powstał w maju 2008r w wyniku dołączenia do duetu Dariusza Kwiatkowskiego( kompozycje, śpiew, fortepian) i Agaty Klimczak (śpiew) Pauliny Grzechuły (skrzypce) i Marty Suproniuk (klarnet). W tym składzie można było usłyszeć zespół między innymi podczas Nocy Kultury w Muzeum Czechowicza w Lublinie czy rozdania nagród im. Włodzimierza Pietrzaka w Galerii Porczyńskich w Warszawie.
http://www.myspace.com/ksztaltyslow

Serdecznie zapraszamy!!