ODWOŁANY Koncert zespołu RED LIPS

KONCERT ODWOŁANY 

z powodów nieobiektywnych koncert nie obędzie się – przepraszamy wszystkich fanów

Zapraszamy do Bychawy na wydarzenie kulturalne połączone z promocją produktów regionalnych i koncertem zespołów Red Lips oraz Sayes.

8 listopada 2014, plac przy Stadionie miejskim, Bychawa, start godz. 17:00

2014 10 31 redlips

 

Impreza połączona będzie z promocją produktów regionalnych m. in. śmietankowego masła z malowniczej Bychawy oraz łagodnego w smaku i zapachu twarogu znanego ze swej delikatności i aromatycznej świeżości. Producenci przybliżą nie tylko zdrowotne właściwości swoich wyrobów, ale też zaproszą na degustację do specjalnie na tę okazję przygotowanych stoisk oraz zdradzą ciekawostki historyczne związane z powstaniem poszczególnych produktów.

Red Lips
 to autorzy wielkiego przeboju „To, co nam było”. Kolejne ich single „Czarne i białe”, „Zanim odejdziesz” i „Hej Joe!” cieszą się w stacjach radiowych równie dużą popularnością. Ich największy hit ma dziś ponad 19 milionów wyświetleń w serwisie Youtube. W 2013 roku zostali nominowani do koncertu Top Trendy 2013, by zaraz potem wystąpić na takich festiwalach jak „Top Of the Top”, „Eska Music Awards”, „Letnia scena Eski”, „Letnia trasa radia Zet” oraz na największym telewizyjnym sylwestrze Polsatu 2013. Płyta zespołu, która ukazała się w październiku 2013 roku już dziś ma status „Złotej płyty”.

Sayes powstał w 2009 roku. Ich styl od początku był kojarzony z najlepszymi przedstawicielami brytyjskiego rocka. W trakcie swojej niedługiej kariery osiągnęli więcej, niż niejeden doświadczony zespół. Zostali m.in. finalistami konkursu Zrób Głośniej portalu T-Mobile Music i wystąpili na festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Dwa kolejne ważne wydarzenia, to udział w Europejskich Targach Muzycznych „Co Jest Grane” oraz kwalifikacja do półfinału 5. edycji show Must Be The Music telewizji Polsat. Z bardzo pozytywnym odbiorem spotkał się również koncert w warszawskim klubie Basen, gdzie zespół wystąpił jako suport światowej sławy formacji The Raveonettes oraz koncert w ramach 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Rynku w Krakowie. Obecnie można ich oglądać podczas 8. edycji programu Must Be The Music.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.