XXIX Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje gminne

Informujemy, iż Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie ogłosił XXIX Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego. W 2009 roku, w regulaminie została poczyniona zmiana: w konkursie tym nie mogą uczestniczyć uczniowie gimnazjów. 
Bychawskie Centrum Kultury wzorem lat ubiegłych włącza się w przeprowadzenie konkursu i organizuje eliminacje gminne dla uczniów szkół podstawowych. Mimo zmian regulaminowych, Bychawskie Centrum Kultury zaprasza  również uczniów gimnazjów do wzięcia udziału w konkursie, na zasadzie występów gościnnych (recytatorzy ci nie będą typowani do dalszego etapu powiatowego).
Przesłuchania odbędą się 19 maja 2010 roku w Bychawskim Centrum Kultury. Rozpoczęcie eliminacji godz. 10:00.
Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 14 maja 2010 roku do sekretariatu BCK osobiście albo pocztą tradycyjną na adres Bychawskiego Centrum Kultury. Zgłoszenia dostarczone po terminie nie będą uwzględniane.
Mamy nadzieję, że i w tym roku Mały Konkurs Recytatorski da młodym ludziom kolejną szansę na odnalezienie najlepszej interpretacji dzieł największych mistrzów pióra. Zachęcamy do sięgania po teksty nowe, rzadko prezentowane, a mówiące o tym, co jest  naprawdę bliskie młodym recytatorom.
Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Bychawskie Centrum Kultury, tel. 0-81 56-60-124. Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia!

Strony: 1 2 3