Wakacyjna propozycja dla młodzieży!

Słyszeliście już o nowej idei MIK-u? Jeżeli nie, już teraz się z nią zapoznajcie 🙂
 
Kolejne wakacje przed nami. Zapewne nikt z Was nie chce ich spędzić w domu, przed komputerem czy telewizorem gdy za oknem taka piękna pogoda. W związku z tym członkowie MIK-u postanowili coś dla Was zrobić i pewnym stopniu te wakacje Wam urozmaicić.
Z tego powodu, przygotowaliśmy dla Was projekt pt. 
WAKACJE Z KULTURĄ 
Celem projektu jest wprowadzenie czegoś nowego do naszego miasta, unowocześnienie go, pokazanie w innym świetle, a przede wszystkim zaangażowanie Bychawskiej młodzieży, do wspólnego działania z rówieśnikami, poznanie przez nich historii Bychawy, a także spędzenie czasu w nieco inny sposób.Projekt będzie się odbywał w dniach 13-24 sierpnia, w Bychawskim Centrum Kultury, a także w przestrzeni miejskiej Bychawy. 
Na te dni zaplanowaliśmy dla Was warsztaty rozwijające umiejętności i wyobraźnię, pozwalające zdobyć nowe i ciekawe doświadczenia. Do realizacji projektu potrzebujemy młodzieży gimnazjalnej, otwartej na nowe znajomości, pomysłowej, energicznej, a także chętnej do wspólnej zabawy. Pierwszego dnia, tj. 13 sierpnia chcielibyśmy przeprowadzić z Wami warsztaty organizacyjno-integracyjne, składające się z gier i zabaw, mających na celu zapoznanie wszystkich uczestników. Aby w miłej atmosferze rozpocząć współpracę, na wieczór zaplanowaliśmy ognisko. Następne dni będą składały się z potencjalnych: warsztatów teatralnych, kulturowych o naszym mieście- Bychawie, motywacyjnych, origami, filmowo-animacyjnych, oraz artystycznych. Całkowitą nowością w Bychawie możliwe, że będą warsztaty street art, a także FLASH MOB. Te pierwsze polegają na przedstawieniu miasta a oryginalny sposób za pomocą graffiti, drugie zaś to określenie, którym przyjęło się nazywać sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków.

 

Zapraszamy zatem naszą Bychawską młodzież do wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie 🙂
alt
alt
źródło: internet
MIK