Projekty/Współpraca

Od 2015 roku współpracujemy ze studiem nagraniowym audio/video „Dźwiękownia Trzecia Kolonia” Studio powstało w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 pt. „Promocja lokalnej twórczości kulturalnej poprzez stworzenei studia nagraniowego audio/video” 

Promocja lokalnej twórczości kulturalnej poprzez stworzenie studia nagraniowego audio/video

W ramach współpracy będziemy promować lokalną twórczość kulturalno-artystyczną z terenu powiatu lubelskiego, a w szczególności gminy Bychawa. Studio przy współpracy z Bychawskim Centrum Kultury będzie promować lokalne zespoły i twórców muzycznych w sieci internetowej oraz kanale internetowym youtube a także portalach społecznościowych.

W odniesieniu do kalendarza kulturalnego Bychawskiego Centrum Kultury będziemy mieli możliwość dokumentacji audio/video wydarzeń odbywających się w ramach działań BCK.

———————————————————————————————————————
W 2014 zrealizowano operację z zakresu małych projeków w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” obętego PROW na lata 2007-2013. pt „Modernizacja budynku socjalnego przy obiekcie sportowo-rekreacyjnym oraz zakup wyposażenia”

SKMBT C25215031116210 cr.

W Bychawskim Centrum Kultury realizowane są liczne projekty z zakresu edukacji kulturalnej. Beneficjentami działań są dzieci i młodzież z okolicznych szkół. 

W ramach projektów odbywają/ły się warsztaty:

– fotograficzne,

– filmowe,

– teatralne, 

– kuglarskie

 

2012:

  • Śladami Singera. Warsztaty. Spotkania. Sztuka przy współpracy Ośrodka „Brama Grodzka- Teatr NN”

 

2013:

  • „Bychawskie foto-motywacje” projekt dofinansowany z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, w ramach programu „Równać Szanse” Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży.
  • Śladami Singera. Warsztaty. Spotkania. Sztuka 2013