PIEROGI PO RAZ DZIEWIĄTY

 

Gdy zima trwa, gdy ciemno jest my szykujemy w BCK ciepły i energetyczny maj. Tak tego roku miesiąc maj będzie bardzo energetyczny. Dla wszystkich bychawian i tych wszystkich osób, którzy odwiedzą Bychawę 25 maja w 2008 roku, zagra na IX Ogólnopolskim Festynie "W Krainie Pierogów" Zespół FEEL !! Wink SmileLaughingEmbarassedCool 

Nowy rok to nowe plany. Kiedy jeszcze ciemno, zimno i głucho w BCK – jest już Wiosennie i gorąco – rozpoczęliśmy przygotowania do IX Ogólnopolskiego Festynu „W KRAINIE PIEROGÓW? . Tak szanowni Państwo, że by wszystko zagrało za pięć miesięcy, pracować trzeba już teraz, kiedy nikt nie myśli, co będzie robił 25 maja 2008 roku – my w Bychawskim Centrum Kultury już wiemy że czeka nas kolejne wielkie wyzwanie – rysujemy scenariusz sztandarowej imprezy. Wiemy na pewno, że gwiazdą będzie zespół, którego brzmienia przyprawiają większość słuchaczy o rytmiczne drgawki i jęk zawodu. Zagości u nas w Bychawie zespól FEEL!!!!!. Szukamy także pomysłu na inne atrakcje pierogowej imprezy – no oczywiście poza pierogami, bo te będą na pewno – tego jestem pewien na 100 procent.
 
Oczywiście pracujemy także nad całym kalendarzem imprez organizowanych przez BCK, który mam nadzieję będę mógł zaprezentować wszystkim zainteresowanym już za niespełna dwa tygodnie. Ja obiecywałem pojawi się nowa impreza „Jarmark Bychawski) promująca folklor i rękodzieło) gdzieś prawdopodobnie ok. 6 lipca w miejscu dawnego rynku – czyli obecnego parku przy ul. Rynek.
 
A zatem kiedy jeszcze trwa „zima zła", szykujmy siły, zwołujmy przyjaciół na wielką zabawę 25 maja 2008r. „PIEROGI po raz IX" oraz na inne imprezy organizowane przez BCK.