Ostatki ROCK’owe

Bychawskie Centrum Kultury zaprasza na dawkę gitarowych brzmień. Koncert odbędzie się w dniu 05.03.2011 w sali widowiskowej BCK o godz. 19.30. Wydarzenie jest inicjatywą zespołu The Crows z Lublina, którego skład tworzy mieszkaniec Bychawy- Daniel Cajzer. Wstępem na imprezę będzie symboliczne 7 zł. Serdecznie zapraszamy!

alt
 

The Crows
„Grupa wykonuje muzykę, która ma stworzyć alternatywę dla szeroko pojętego współczesnego rocka. Manipulując różnorodnymi gatunkami muzycznymi przykładamy ogromną wagę do warstwy tekstowej oraz przekazu. Staramy się wypracować indywidualny styl, który jest wypadkową inspiracji, emocji muzyków a także odzwierciedleniem osobistych doświadczeń.
Zespół zagrał ponad dwadzieścia koncertów występując
m.in. z takimi zespołami jak: Złe Psy (A. Nowak), Monstrum, Proletaryat, KSU, Carrion, Jelonek, ponadto regularnie koncertuje dając występy na regionalnej scenie muzycznej całego województwa lubelskiego oraz poza nim.”

Adhezja
„Adhezja to kawał ciężkiego rocka, inspirowanego takimi legendami jak Black Sabbath, Kyuss czy Zakk Wylde. Po wielu przejściach, kapela obrała drogę wyznaczoną przez bezkres przestrzeni, usłaną ciężkimi riffami i dopełnioną klasycznymi melodiami. Adhezja wygrała konkurs Mocne Uderzenie II w 2009 roku, co było dodatkową stymulacją do pracy i rozwoju. Obecny skład tworzy pięć indywidualności co razem daje moc i potęgę, która składa się na jedną całość, jaką jest Adhezja.”

Dwudziestusiedmiu Bezimiennych
 Zespół składa się z dobrych przyjaciół i muzyków z doświadczeniem, którzy grali już kiedyś wspólnie w innym projekcie. Bez reszty oddają się graniu poświęcając mu wiele czasu, czasem kosztem innych obowiązków i wciąż inwestują w sprzęt, bo jak sami mówią: „nie ma przyjemniejszego uczucia niż zadowolenie ze swojego brzmienia”. Ich inspiracje muzyczne różnią się od siebie, ale w jednym chłopaki się zgadzają: kręci ich prosty, bezpretensjonalny rock’n’roll – i w tym właśnie kierunku zespół podąża dając z siebie wszystko. Od samego początku istnienia kapela stawia na własne kompozycje, do których wykorzystuje teksty poety Pawła Szweda, który jest przyjacielem zespołu.