Koncert Hip-Hop’owy

07 stycznia 2011 o godz. 19.00 w Bychawskim Centrum Kultury odbędzie się koncert Hip-Hop’owy. Specjalnym gościem będzie znany w kręgu raperskim Tomasz „Dolar” Dymek wraz z lubelskim producentem Brudnym Woskiem. Serdecznie zapraszamy zarówno młodzież jak i starszych mieszkańców Bychawy.


Tomasz „Dolar” Dymek – Urodzony w 1983 roku. Raper. Od 1998 roku zajmuje się freestyle`em. Ma na koncie wielokrotne zwycięstwa w zawodach freestyle`owych, a także udział w projektach związanych z poezją. Kilkukrotny finalista Wielkiej Bitwy Warszawskiej – turnieju, który zbiera najlepszych MC w kraju. Zajął I miejsce na Bitwie o Bałtyk 2005,2007 czy I miejsce na turnieju Słowacki vs. Mickiewicz Teatr Stary Kraków 2006. Podczas swoich występów zaskakuje publiczności sztuką improwizacji. Można go usłyszeć w audycjach „Champion Sound” i „Studnia akademicka” emitowanych na antenie Polskiego Radia Lublin

Brudny Wosk -Beatmaker/Mc z Lublina. Na szesnastu padach działa od 2005r. Na swoim koncie ma dobrze przyjętą kompilacje wydaną w 2008r. (Abstract Remixes), która zawiera Woskową interpretacje takich klasyków jak: INI, J-Live, czy chociażby Q-Tip. Wosk jest współtwórcą projektu Monofonia, w skład którego wchodzą (Wosk i End). Projekt został założony w 2009r. czego owocem była płyta długogrająca pt. „Cofamy się”. Inspiruje się przede wszystkim życiem, jak i producentami takimi jak: Dj Premier, K-Def, Da Beatminerz, Pete Rock, K-Cut, Salaam Remi, Lord Finesse, Large Professor, jak i wieloma innymi kocurami ze stanów.

MIK