DO WYNAJĘCIA

Planujesz konferencję? Chcesz zorganizować przyjęcie, wesele lub chrzciny, potrzebujesz sprawdzonego i taniego lokalu? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy w stanie zaspokoić wiele potrzeb. I sprostać najwyższym oczekiwaniom. Proponujemy 3 sale, które dostosujemy do Państwa wymagań.

Sala multimedialna (Orange Blue Galery), która jest w stanie pomieścić 80 osób, wyposażona w mały podest sceniczny, projektor multimedialny o wysokiej rozdzielczości oraz ekran o wymiarach 3x2m. Sala przystosowana jest do projekcji dziennych, posiadamy specjalne rolety zaciemniające. 

Sala kameralna, która mieści około 50 osób, doskonałą do prezentacji usług Państwa firmy. 

Taneczno-bankietowa jeżeli potrzebujesz więcej przestrzeni, chcesz zorganizować przyjęcie okolicznościowe to wspaniałym rozwiązaniem jest mieszcząca 150 osób (w układzie stołowo tanecznym) lub jako sala tylko bankietowa mieszcząca aż 250 osób. Zapleczem tej Sali jest kuchnia, chłodnia, oddzielne wejścia, toalety i szatnia. Obok wejścia znajduje się duży ogrodzony i oświetlony parking.


Dodatkowo możemy pomóc Państwu w zorganizowaniu najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu. Współpracujemy z restaurację „Karczma pod strzechą” braci Mazur, przygotujemy menu specjalnie dla Was. Organizując wiele wydarzeń kulturalnych współpracujemy z wieloma zespołami, firmami zajmującymi się dekoracjami oraz kamerzystami i fotografami. Organizując swoje święto u nas, przedstawimy ofertę i dostosujemy ją do Waszych indywidualnych wymagań.

Stadion miejski

Potrzebujesz przestrzeni? Uwolnij emocje na stadionie miejskim w Bychawie. Wspaniały obiekt o dużej powierzchni, to nie tylko kompleks boisk, to także miejsce na imprezę organizowaną przez Twoją firmę. 
Jeżeli chcesz zorganizować imprezę firmową, pokazy, wystawy, turniej piłki nożnej zgłoś się do Bychawskiego Centrum Kultury. Ogrodzony obiekt stadionu znajduje się w malowniczej okolicy zalewu podzamcze i rezerwatu podzamcze, w cichej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Przy stadionie znajduje się duży parking, a w samym jego centrum zadaszone trybuny. 
Każdego roku, podczas Ogólnopolskiego Festynu w Krainie Pierogów, bychawski stadion mieści prawie 20 000 osób. 
Jeżeli potrzbujesz dużego obiektu w małej cenie skontaktuj się z Bychawskim Centrum Kultury.

ORGANIZACJA IMPREZ

Bychawskie Centrum Kultury, obok działalności statutowej samorządowej instytucji kultury, od wielu lat zajmuje się profesjonalną organizację imprez i wydarzeń kulturalnych. Tworzyliśmy i współtworzyliśmy wydarzenia takie jak: Ogólnopolski Festyn w Krainie Pierogów, Dożynki Gminne i Powiatowe, Festyny i Pikniki rodzinne, imprezy integracyjne, a także imprezy firmowe.
Jesteśmy chętni i gotowi do współpracy. Oferujemy organizację imprez kameralnych a także dużych wydarzeń plenerowych. Zatroszczymy się o dobór programu, zaplecze techniczne (scena, dźwięk, oświetlenie, agregaty, ochronę), atrakcje dla dzieci i dorosłych, catering i wspaniałą niezapomnianą rozrywkę. Jesteśmy w stanie zorganizować wspaniałe i niezapomnniane koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej. 
Do każdego podjetego przez nas działania podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać najwyższym wymaganiom. 
Skontaktuj się z nami, a przekonasz się że współpraca z nami okaże się owocna, a proponowane przez nas ceny są bardzo konkurencyjne. 

Pytania prosimy kierować pod nr tel. 81 566 01 24